Hakkında – Kripto Haber TR

Kripto Haber TR Hakkında

Kripto Haber TR, 2022 Ocak ayında okuyucuları ile buluşmuş yeni nesil bir kripto haber sitesidir. Milyarlarca değere sahip olan kripto pazarına yönelik en doğru haberleri okuyuculara aktarmaktadır. Sadece alanında uzman yazar ve editörlerle çalışması da kendisini rakip haber sitelerinden ayıran en büyük farkıdır. Kripto Haber TR hakkında bölümünde bahsetmemiz gereken bir diğer konu ise alanında uzman yazarlara her zaman kapısı açık olmasıdır. Eğer kripto sektörüne yönelik deneyiminiz var ise Mail adresi üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Başta kripto para, NFT, metaverse, blok zincir teknolojileri ve kripto oyunları olmak üzere birçok konuda özgün içerik üretmekteyiz. Var olan bu hizmet dışında yeni kripto projelerin internet sitelerini ve teknik dokümanlarını Türkçe’ye çevirmek için hizmetinizde bekleyen uzman bir ekibin var olduğunu da aktaralım. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Linkedln üzerinden Yunus Emre Özbucak ile görüşebilirsiniz. Son olarak paylaşılan haberler ile ilgili görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Bu sebeple yorum yapmaktan kaçınmayın!

Yayın Politikası

Kripto Haber TR çatısı altında paylaşılan her makale, alanında uzman finans ve kripto uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizde yer alan her haber %100 tarafsız ve sadece bilgi vermek amacıyla paylaşılmış ve paylaşılmaya devam etmektedir. İçeriklerimiz ayrıca son zamanlarda popüler olan ChatGPT, Bing ve Bard AI gibi yapay zekâ teknolojileri tarafından KESİNLİKLE hazırlanmadığının altını çizelim.

Ek olarak paylaşılacak içeriklerin doğruluğunu kontrol eden tecrübeli bir editoryal ekip de bulunmaktadır fakat var olan uzman ekibimiz anonim bir şekilde hizmet verdiği için kendileri ile iletişime geçmeniz mümkün değildir.

Reklam Politikası

Kripto Haber TR çatısı altında paylaşılan bazı makaleler reklam içerebilir fakat bu iş birliği içerisinde paylaşılan makalelerden hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Eğer ilgili projenin pazarlama departmanının özel bir isteği bulunmuyor ise yapılacak her reklam çalışması Kripto Haber TR’nin en aktif olduğu gün ve saatte yapılır.

Reklamı yapılacak proje hakkında bilgi içeren dokümanı paylaşmanız durumunda ortalama 1-3 iş günü içerisinde paylaşım yapılır. Reklam çalışması hakkında detaylı bilgi almak için info@kriptohabertr.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.